EN | İLETİŞİM
ÜYE GİRİŞİ
YENİ ÜYELİK
(0 ürün)
DÜĞÜNLERİNİZİN TEMASINI DEĞİŞTİRMEK İÇİN BEYAZ FIRIN'A GELİN, BİRBİRİNDEN GÜZEL PASTALAR İLE TANIŞIN. İSTER KATALOĞUMUZDAN PASTA SEÇİN, DİLERSENİZ DÜŞÜNÜZDEKİ PASTAYI GERÇEĞE ÇEVİRELİM. TEK DOKUNUŞLA PASTANIZ DEĞİŞSİN, DÜĞÜNÜNÜZ MASALA DÖNSÜN..

DÜĞÜN KATALOĞUNDA YER ALAN VE HER YIL YENI TASARIMLARIN EKLENDİĞİ DÜĞÜN PASTALARI KOLEKSİYONU DIŞINDA, KENDİ PASTANIZI TASARLAMAK İSTERSENİZ SİZE EN YAKIN BEYAZ FIRIN MAĞAZASINI ARAYIP RANDEVU ALABİLİR, ÖZEL DÜĞÜN PASTALARI TASARIM EKİBİ İLE GÖRÜŞEREK HAYAL ETTİĞİNİZ PASTAYI GERÇEĞE DÖNÜŞTÜREBİLİRSİNİZ.

DOĞADAN, ÇİÇEKLERDEN, MİMARİDEN, KUMAŞ DOKULARINDAN VE DESENLERİNDEN ETKİLENEREK BU İZLENİMLERİ PASTALARINA TAŞIYAN NATHALIE STOYANOF SUDA'NIN TASARIM EKİBİ, HAYAL ETTİĞİNİZ PASTAYA DAİR TÜM DETAYLARI DİNLERKEN SİZİ DE BU HEYECANLI SÜRECE DAHİL EDİYOR. SİZE ÖZEL RENKLER, DOKULAR VE SÜSLEMELER, DÜĞÜN KONSEPTİNİZ İÇİN EN UYGUN FORMLAR YAKLAŞIK 3 HAFTALIK BİR SÜREÇTE TÜM DETAYLARI İLE BELİRLENEREK GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜLÜYOR.

BEYAZ FIRIN MAĞAZALARI IÇIN TIKLAYINIZ
ÜRÜNLER FINE CATERING KURUMSAL SATIŞ CHEZ NATHALIE MAĞAZALAR BEYAZ FIRIN İLETİŞİM
6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.